Blog

Wydajna i kamera Full HD AT 9010 HD

Jeśli chcesz zdecydować się na kupno odpowiedniej kamery megapikselowej, która będzie odznaczała się naprawdę świetną jakością, wtedy warto postawić na model AT 9010 HD. To właśnie on jest w stanie zapewnić bardzo czysty obraz oraz świetne parametry. Przyjrzyjmy się zatem nieco bliżej tej kamerze, ponieważ wszędzie tam, gdzie stworzenie wydajnie działającego systemu telewizji przemysłowej jest na pierwszym miejscu, będzie ona po prostu idealna.

Przede wszystkim kamera AT 9010 HD posiada rewelacyjnej jakości przetwornik 1/2.8″ Panasonic CMOS 2.0 Mpx oraz rozdzielczość 1920 x 1080 (Full HD), dzięki czemu daje ona naprawdę świetny obraz oraz pozwala na objęcie swoim zasięgiem bardzo dużej powierzchni. Doskonale dzięki temu nadaje się ona do monitoringu większych przestrzeni. Jej dużą zaletą jest też fakt, że pozwala ona zarówno na filmowanie w kolorze, jak i czerni oraz bieli oraz wyposażona jest w filtr ICR.

Kamera HD-SDI AT9010HD

Model posiada też parę interesujących funkcji, między innymi automatyczną elektroniczną migawkę AES, automatyczne dopasowanie balansu bieli AWB, a także automatyczne dopasowanie poziomu wzmocnienia dla jeszcze lepszej jakości i wydajności obrazu. Także zastosowano tutaj DNR, czyli cyfrową redukcję szumów, wobec tego jest to świetne rozwiązanie tam, gdzie liczy się najlepsza jakość w telewizji przemysłowej. Również warto wspomnieć na koniec o bardzo łatwym montażu tej właśnie kamery. Jeżeli poszukujesz czegoś naprawdę dobrego do systemu monitoringu, wtedy warto pomyśleć o zakupieniu tego właśnie modelu.