Blog

Właściwości rejestratora cyfrowego HDS DVR-F410S

Poszukujesz dobrego rejestratora cyfrowego HD do systemu monitoringu wizyjnego? Wtedy warto zobaczyć, co ma do zaoferowania rejestrator HDSDVR-F410S, który jest jednym z polecanych. Wiadomo, że w przypadku systemów telewizji przemysłowej liczy się to, aby zakupić do niej odpowiednią kamerę, ale generalnie nie będzie można z niej zrobić dużego użytku, jeśli też nie postawi się na świetne urządzenia rejestrujące. Dlatego też liczy się tu również wysoka jakość.

W przypadku modelu HDS DVR-F410S mamy do czynienia z rejestratorem obsługującym 4 kanały oraz jakość Full HD. Posiada on wygodny tryb pracy pentaplex pozwalający na prowadzenie podglądu w czasie rzeczywistym, rozdzielczość 1920 x 1080, 4 wejścia HD0SDI oraz wejścia wideo HDNI oraz VGA. Prędkość zapisu w tym urządzeniu do 95 klatek na sekundę, zastosowano także kompresję H.264 z jednoczesną możliwością odtwarzania wszystkich kanałów. Kwestie archiwizacji również są tutaj na przyzwoitym poziomie, ponieważ do tego modelu rejestratora można dołączyć 2 dyski 3TB Sata III, również posiada on możliwość skorzystania z nagrywarki DVD.

Rejestrator HDSDVR-F410S

Jego obsługa jest bardzo prosta, pozwala on na obsługę protokołów kamer PTZ oraz wysyłanie nagrań na serwer FTP. W przypadku tego modelu zdalne sterowanie odbywać się może za pomocą zarówno myszki, jak i pilota. Rejestrator wyposażono także w 3 złącza USB 2.0 oraz w interfejs sieciowy Ethernet 10/100M, więc wszystko to sprawia, że jest to interesujący model, dzięki któremu będzie można dokonywać szybkiej rejestracji obrazu.