Blog

Funkcjonalna kamera megapikselowa AT 9030HD

Jeżeli poszukujesz dla siebie takiej kamery, która będzie dawała jednocześnie bardzo dobry obraz, będzie posiadała świetną rozdzielczość oraz przetwornik, wówczas zwróć uwagę na model AT 9030HD. To właśnie on wyposażony jest w to, co dobrej jakości kamera powinna posiadać – dzięki niej możliwy będzie skuteczny monitoring wizyjny. Ten model wyposażono też w odpowiednią obudowę. Czym dokładnie charakteryzuje się ten model? Warto przyjrzeć się nieco bliżej temu, co do zaoferowania ma model AT 9030HD.

Kamera megapikselowa AT 9030HD to przede wszystkim zastosowanie technologii HD-SDI – (High Definition Serial Digital Interface), który przeznaczony jest o przesyłania nieskompresowanych cyfrowych sygnałów wideo przy wykorzystaniu kabli koncentrycznych. Zastosowano tutaj także przetwornik 1/2.8″ Panasonic CMOS 2.0 Mpx, który wraz z imponującą rozdzielczością 1920 x 1080 (Full HD) gwarantuje rzeczywiście świetny obraz i to zarówno w kolorze, jak i czerni oraz bieli. Poza tym kamera ta wyposażona jest w oświetlacz podczerwieni 3 generacji, dzięki czemu filmowanie nią po zmroku nie stanowi żadnego problemu.

Kamera megapikselowa AT9030HD

Model AT 9030HD to również specjalna wytrzymała obudowa wandaloodporna, więc idealnie nadaje się ona na zewnątrz i w miejsca, gdzie mogłaby być na narażona na uszkodzenia. Wyposażona jest ona też w praktyczne menu OSD oraz regulację ostrości i zbliżenia wprost na urządzeniu, więc to także jeszcze łatwiejsza obsługa. Do tego dodać trzeba jeszcze łatwą instalację, co sprawia, że ten model rzeczywiście jest wart uwagi oraz kupna.