Blog

Elegancki i wydajny rejestrator cyfrowy BCS0404HDS

W systemach telewizji przemysłowej niezmiernie ważne jest to, aby zakupić jak najlepszą kamerę, ale również potrzebne są inne elementy, miedzy innymi rejestrator cyfrowy. To właśnie on będzie mógł rejestrować całość obrazu, więc wybierając go, trzeba też patrzeć na jego jakość. Jeśli to właśnie ona jest pilnie poszukiwana, warto zwrócić uwagę na model rejestratora BCS0404HDS. Jaki są jego parametry techniczne?

Model BCS0404HDS to 4-kanałowy rejestrator cyfrowy pracujący w trybie pentaplex. Posiad on takie wyjścia wideo jak BNC, VGA oraz HDMI, prędkość zapisu 100 klatek na sekundę (1080P/1080i/720P) oraz umożliwia także odtwarzanie dzięki niemu wszystkich kanałów jednocześnie. Zastosowano w nim świetną metodę kompresji H.264, a do archiwizacji można podłączyć do niego 8 dysków twardych Sata III 3 TB, co gwarantuje zawsze niezbędną ilość miejsca na nagrania. Także opcjonalnie można podłączyć do niego nagrywarkę DVD.

Rejestrator BCS0404HD

Obsługa tego właśnie rejestratora cyfrowego jest bardzo prosta. Posiada on polski menu, w którym od razu można zobaczyć wszystko, sterowanie odbywać może się tutaj zarówno przy pomocy pilota, jak i myszki. W tym rejestratorze z serii BCS zastosowano także system operacyjny Linux zapewniający najwyższej jakości bezpieczeństwo, a także intuicyjną obsługę. Można też zastosować podgląd obrazu przy pomocy urządzeń mobilnych, a to tylko część z funkcji tego właśnie urządzenia. Warto więc pomyśleć o jego zakupie, ponieważ jest on wart swojej ceny oraz idealnie nada się tam, gdzie konieczne jest stworzenie wydajnego systemu monitoringu.